Vyhlásenie o prístupnosti


Tento web, vzhľadom na svoju tému, sa snaží o úplne maximálnu prístupnosť svojho obsahu i funkčnosti, a síce podľa väčšiny známych metodík.


Celý web je definovaný v relatívnych jednotkách a jeho obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov internetových prehliadačov.


Štruktúra layoutu aj obsahu je vytvorená štrukturálnym XHTML 1.0 Strict. Vizuálna prezentácia pomocou kaskádových štýlov (CSS). Používanie kaskádových štýlov je možné vypnúť pomocou odkazu CSS v pätičke webu.

Niektoré doplňujúce informácie (najmä dokumenty na stiahnutie) sú na stránkach k dispozícii v iných formátoch, najčastejšie PDF. Pre zobrazenie dokumentov v tomto formáte je potrebné mať nainštalovaný prehliadač Adobe Reader, ktorý je zadarmo k stiahnutiu na stránkach spoločnosti Adobe inc., alebo iný program schopný zobraziť formát PDF.


Niektoré doplnkové či multimediálne funkcie tohto webu môžu byť vytvorené pomocou technológie Adobe Flash a môžu vyžadovať nainštalovaný doplnok do prehliadača Adobe Flash Player, ktorý je zadarmo k stiahnutiu na stránkach spoločnosti Adobe inc.


Pre úplné fungovanie týchto webových stránok je potrebné mať v prehliadači podporovaný a povolený JavaScript.

Registrácia a úvodný kurz
Zadarmo

Zaregistrujte sa

ako 73 246 užívateľov pred vami

Ak vlastníte špeciálny 28 miestny

licenčný kód, vložte ho sem

Přihlášení